نشریه علمی مدیریت دانش سازمانی برای دومین سال متوالی به عنوان نشریه برتر حوزه علوم انسانی و اجتماعی انتخاب شد

نشریه علمی مدیریت دانش سازمانی برای دومین سال متوالی به عنوان نشریه برتر حوزه علوم انسانی و اجتماعی انتخاب شد

براساس ارزیابی هیئت داوران بیست و سومین جشنواره گرامیداشت هفته پژوهش دانشگاه جامع امام حسین(ع) در سال 1402، نشریه علمی "مدیریت دانش سازمانی" موفق به کسب رتبه برتر نشریات علمی در حوزه علوم انسانی و اجتماعی شد.

لازم به ذکر است نشریه علمی مدیریت دانش سازمانی از سال 1397 با نمایه سازی در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) فعالیت خود را آغاز نموده و از سال 1399 در سامانه کمیسیون نشریات علمی وزارت علوم تحقیقات و فناوری نمایه شده است. مدیریت دانش سازمانی بر اساس اعلام دفتر سیاستگذاری و برنامه‌ریزی امور پژوهشی و کمیسیون نشریات علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ، نشریه‌ علمی «مدیریت دانش سازمانی» با صاحب‌امتیازی دانشگاه جامع امام حسین (ع) بر اساس آیین‌نامه‌ نشریات علمی در ارزیابی سال 1401 وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، برای اولین بار سال و اولین نشریه دارای رتبه علمی "الف" دانشگاه جامع امام حسین (ع) ، موفق به کسب رتبه‌ " الف" شد. 

تاکنون بالغ بر 300 نفر از اساتید، پژوهشگران و دانشجویان، از بیش از 50 دانشگاه کشور، نتایج پژوهش های خود را در قالب مقالات علمی در این نشریه به صورت رایگان به چاپ رسانده اند.