انتخاب نشریه به عنوان نشریه برتر حوزه علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه جامع امام حسین(ع)

نشریه علمی مدیریت دانش سازمانی به عنوان نشریه برتر حوزه علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه جامع امام حسین(ع) انتخاب شد.

براساس ارزیابی هیئت داوران بیست و دومین جشنواره گرامیداشت هفته پژوهش دانشگاه جامع امام حسین(ع) در سال 1401، نشریه علمی "مدیریت دانش سازمانی" موفق به کسب رتبه برتر نشریات علمی در حوزه علوم انسانی و اجتماعی شد.

لازم به ذکر است نشریه علمی مدیریت دانش سازمانی از سال 1397 با نمایه سازی در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) فعالیت خود را آغاز نموده و از سال 1399 در سامانه کمیسیون نشریات علمی وزارت علوم تحقیقات و فناوری نمایه شده است.

تاکنون بالغ بر 300 نفر از اساتید، پژوهشگران و دانشجویان، از بیش از 50 دانشگاه کشور، نتایج پژوهش های خود را در قالب مقالات علمی در این نشریه به صورت رایگان به چاپ رسانده اند.

کلیه علاقه مندان می توانند مقالات علمی خود را در محورهای زیر و از طریق سامانه نشریه به آدرس https://jkm.ihu.ac.ir ارسال نمایند:
مدیریت دانش سازمانی، راهبردهای مدیریت دانش، راهبردهای دانش، برنامه ریزی راهبردی مدیریت دانش، سامانه ها و فناوری های مدیریت دانش، درس آموخته های مدیریت دانش، نیازسنجی دانشی، معماری دانش، نقشه دانش، توسعه فرهنگ دانشی، مستندسازی تجربیات، هوشمندی سازمانی، تفکر و پژوهش سازمانی، یادگیری سازمانی،اندیشه‌ورزی و تفکر جمعی، مدیریت مراکز دانشی و اندیشکده‌ها.